strona główna e-mail TROCHĘ O NASTROCHĘ O NAS STATUTSTATUT KONTAKTKONTAKT

AKTUALNOŚCI
SPRAWOZDANIA FINANSOWE
Program Operacyjny Pomoc
Żywnościowa 2014-2020
GALERIA
MEDIA O NAS
1%
NASI PRZYJACIELE
POTRZEBUJESZ POMOCY?
LINKI


  Newslleter
Wpisz swój adres e-mail

 
1%


Stowarzyszenie Janko Muzykant ma status organizacji pożytku publicznego (OPP) w związku z tym może zbierać środki na prowadzenie działalności statutowej z 1% podatku dochodowego. Dzięki temu, że przekazaliście Wasz podatek na naszą organizację, mogliśmy w zeszłym roku zorganizować letni wypoczynek dzieci, paczki świąteczne  oraz wspierać osoby wymagające rehabilitacji.

 Po co nam jeden procent?

Ten rok to dla nas olbrzymia ilość pracy, akcji i pomocy, którą udaje nam się wykonać w głównej mierze dzięki Wam. Liczymy też, ze dzięki Wam , przyszły rok będzie okresem, w którym będziemy mogli pomagać wszystkim potrzebującym.

Zasady przekazania 1% z Waszego podatku są banalnie proste. Wystarczy przy rozliczeniu z urzędem skarbowym w odpowiedniej rubryce(ostatnia strona PIT-u) podać nasz numer KRS 0000275156.

Przypominamy, że przekazując 1% podatku na Stowarzyszenie Janko Muzykant nie ponosisz żadnych kosztów! Nie tracisz żadnych pieniędzy, a jedynie przekazujesz 1% tego, co i tak musisz oddać Fiskusowi! Dlatego ta pomoc nie kosztuje Cię ani grosza!

Weź darmowy program do rozliczenia się Urzędem Skarbowym – pobierz

Liczymy na to, że zechcecie nas wspomóc w realizacji zadań statutowych. Przekażcie informację o naszym stowarzyszeniu swoim najbliższym, sąsiadom, znajomym z pracy i wszystkim tym, którzy chcieliby zrobić coś dobrego razem z nami.

Za to, co do tej pory – serdecznie dziękujemy.



Stowarzyszenie Janko Muzykant